Burberry Sport Ceramic

  • Tarih |

Burberry Sport Ceramic

TANITIM

Markanın spor kasa özelliğine sahip modelidir. En göze çarpıcı özelliği ise kordon tipinin seramik olmasıdır. İnce zarif bir kordona sahiptir ayrıca hafiftir. Kasa etrafı pvd kaplama olup oksitlenme ve paslanma kesinlikle yapmaz. Kronometre özelliği olan modelin kadran içi rengi mavi hatta lacivert ile dekore edilmiştir. Kadran içi takvim özelliği mevcuttur. Kronometre çalışır durumda iken her 60 saniyede 1 dakika ilerleyen göstergesi mevcuttur. Ayrıca haftayı gösteren aktif göstergeside mevcuttur. Kurma kolunun üzerinde ve altındaki butonlar kronometreyi aktif ve deaktif etmektedir. Butonlar kadran içindeki renk ile kombine edilmiştir. Burberry markası genel olarak bu tarz spor kasalar ile ürünlerini çıkartmaktadır.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<< 

burberry replika saat