Tag Heuer Carrera Formula 1

  • Tarih |

TAG HEUER FORMULA 1

Tag Heuer markasının en gözde modellerinden olan F1 formula 1 modelini siz saat severlere tanıtmak isteriz.

Saat japon quartz mekanizmaya sahip olup, 316 solid çelikten imal edilmiştir. Ayrıca püskürtme safir cam ile tamalanmıştır. Püskürtme camın en büyük özellikleri arasında darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasıdır.

Tag Heuer F1 Formula 1 modelinde kronometre özelliğide mevcuttur. Sağ üst butonu kronometre başlangıcı için kullanılır, tekrar basıldığında da ise kronometre durdurulmuş olur. Sağ alt butona basıldığında ise kronometre resetlenmektedir. Akar saniyesi kadran içinden devam etmektedir.

Kordon olarak deri nubuk silikon seçenekleri mevcuttur. Kadran olarak beyaz siyah ve lacivert renkleri ile satışa sunulmuştur.

Su geçirmezliği ise, günlük kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Havuz, Banyo, hamam gibi uzun süreli su temaslarından uzak tutulmalıdır. Eğer özellikle su temaslarında bulunuluyorsa extra olarak su basınç testine sokulmaktadır. Buda extra ücrete tabidir.

Tag Heuer Formula 1 modelini sitemizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz 1 yıl mekanik garanti altında olup, beğenmediğini takdirde değişim hakkınız bulunmaktadır.