1832'den Bu Yana Longines Saat Model Ve Fiyatları

Longines, 1832 yılında AugusteAgassis tarafından İsviçre'de kurulan üst piyasa tabanlı ismini tüm dünyaya duyurmuş bir saat markasıdır.

1832'DEN BU YANA LONGİNES SAAT

Longines, 1832 yılında AugusteAgassis tarafından İsviçre'de kurulan üst piyasa tabanlı ismini tüm dünyaya duyurmuş bir saat markasıdır. Kurulduğu yıllardan bu yana Longines saat fiyatları olması gereken seyrinde ilerlemiş ve tüm saat piyasası tarafından tutulmuştur. Özellikle üst taban saat markaları arasında sivrilen, başarısı olan ve birçok ödül sahibi olan bu marka zamanlar içerisinde geniş bir koleksiyon sahibi olmuştur.

Longines saatleri, nitelikli İsveç işçiliğini ve İsviçre son teknoloji ürünleri kitlelerin beğenisine sunarken; Longines saat fiyatları da her kesime hitap eder. Kalite malzeme barındırmasıyla ve çok çeşitli modelleriyle fazlaca tercih edilen saat markalarındandır. Ayrıca Longines saat, farklı dizayn şartlarıyla ürünlerini seri olarak sunabilmektedir. Bu seri isimlerinden bazıları ve en çok tercih edilenleri şunlardır: Elegance, WatchmakingTradition, Sport ve Heritage'dir. Bu serilerin arasında en çok tercih edilen modeliyse Longines Yaprak model seri saatidir.

       Bütün Longines marka kol saatleri, distribütör firmaları tarafından dünyanın hemen yer yerine iletilmektedir. Ve distribütörlüğünü alan bütün firmalar, Longines saat fiyatlarını ana üretim şirketinin belirlediği fiyatlar üzerinden satışa sunmaktadır. Ancak bazı gün ve haftalar distribütör firmalar aracılığı ve inisiyatifiyle indirime girer. Bu diğer distribütör firmaları ve ana üretim saha firmasını etkilemez. Longines bayan saatleri, tercihi geleneksel bir tasarım yanlısı olan bayanlara özel üretilmiştir. Bu marka saatlerin her biri, gerek kordon gerekse iç tasarımında gösterilen ustalıkla üzerinize giyeceğiniz kıyafetleriniz ve seçeceğiniz diğer aksesuarlarla büyük bir ahenk yakalar. Ayrıca renk ve dizaynları, çok çeşitli olup ürün katalog çizelgeleriyle önünüze sunulur.