Şartlar Ve Koşullar

Garanti ve Teknik Servis Hizmetleri

Siparişiniz size ulaştığı günden itibaren 1 yıl mekanik garantilidir. Bu süre zarfından sonra oluşabilecek tüm sorunlarda teknik servis ücrete tabi olmaktadır.

-Pil, kayış, vida, kurma kolu, cam ve sıvı temasları garanti kapsamına girmemektedir.

-Kullanıma bağlı olarak meydana gelebilecek kaplama bozuklukları ve çizikler garanti kapsamına girmemektedir.

-Teknik servise gönderilen ürün/ürünlerin kargo ödemesi gönderen tarafından karşılanmaktadır. Karşı ödemeli gönderilen kargolar servis tarafından teslim alınmamaktadır. 

-Teknik servise gönderilen ürün/ürünlerin problemi ve geri gönderilecek kargo detaylarını eksiksiz şekilde yazmanız gerekmektedir.

-Tamir süresi 3 ile 15 gün arasında değişmektedir.

 

İade Şartları

Aşağıdaki şartlara uygun ürünlerin iadesi durumda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

-Sipariş ettiğiniz ürün veya ürünler kusuru/arızalı/sipariş harici ürün olmadığı sürece kesinlikle iade alınmamaktadır. Tüm siparişlerinizi istediğiniz ürünler ile değişim yapabilirsiniz.

-Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünün ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden 3 (üç) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. 

- Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, sipariş numaranızı belirten bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Firma yetkililerimiz ile irtibata geçtikten sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir.  

-Siparişinize ödeme yaptığınız tutar üzerinden kapıda nakit ödeme de %6 / kapıda kredi kartı ödeme de %10 kesinti uygulanacaktır. Ürün tarafımıza iade olduktan 3 (üç) iş günü içerisinde belirteceğiniz hesabınıza eft/havale yapılacaktır.  Siparişinize ödeme yaptığınız tutar üzerinden Kapıda Ödemelerde %25 kesinti uygulanmaktadır. Ürün tarafımıza iade olduktan 3 iş günü içerisinde belirteceğiniz hesabınıza havale/eft yapılacaktır.


İptal Şartları

 

-Sipariş verilen ürünün ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşmez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir.  

 

-İptal etmek istediğiniz ürünü, firmamıza aynı gün içinde iletişim bölümünden ulaşı sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

SaatBorsasi.net

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı