Franck Müller Geneve Tourbillion Skeleton

  • Tarih |

Franck Müller Geneve Tourbillion Skeleton

TANITIM

Frank Müller markasının bu modeli oldukça iddaalı görünüme sahip. Otomatik mekanizma kullanılan modelin iç kadran kısmı tourbillion ile şekillendirilmiş ve saatin çalışmasını seyredebilir hale getirmiştir. Kadran üzerinde mekanizma görüntüsü şeklinde dekor yapılmıştır. Darbelere dayanıklı çizilmez cam kullanılan modelin saati gösteren rakamları da camın üzerine baskı ile işlenmiştir. Kordon tipi olarak deri kullanılmıştır. Modelin kasa yapıları gümüş,gold ve pvd kaplama olarak üç farklı seçenek ile saat severlerin huzuruna sunulmuştur.  Frank Müller markası bu modeli ile bayağı bir satış yapacağı dedikodular arasında dolaşıyor.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<