Hublot Geneve Big Bang Power Reserve

  • Tarih |

Hublot Geneve Big Bang Power Reserve

TANITIM

Tarz saat dendiği zaman akla gelen ilk marka Hublot olmaktadır. Bu özelliği görsellğinden almaktadır. Her daim sert görünüşe sahip tasarımları ve farklı dizaynları ile saat severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Hublot geneve big bang modelinde yine kasası farklı olarak dizayn edilmiştir. Kadranda sadece 10 - 12  ve 4 rakamı bulunmaktadır. Diğer rakamları kendine özgü çift çubuk süslemesi ile oluşturulmuştur. Kasa her zaman ki gibi 316l solid çelikten imal edilmiştir. Mekanizma olarak kurmalı ve otomatik japon mekanizma kullanılmıştır. Sol tarafta güç göstergesi mevcuttur, saati kurduğunuzda depoyuda fullemiş oluyorsunuz. Kordon olarak silikon üzeri deri kordon kullanılmıştır.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<< 

hublot geneve big bang replika saat