Hublot Vendome Geneve Skeleton

  • Tarih |

Hublot Geneve Vendome Skeleton

TANITIM

Hublot Geneve markasının Vendome modelinin en belirgin özelliği ince kasaya (slim) sahip olmasıdır. Bu özellik bilekte daha kibar durmasına ve kol hakeretlerinde bileği fazla yormamasıdır. Model diğer çelik kasalarda olduğu gibi 316L solide çelik kullanılmıştır. Çelik üzerine micron 18 karat gold kaplama ile süslenmiştir. Ayrıca kasa içi ve mekanizmaları iskelet yapısından dolayı çalışırken komple gözükmektedir. Bütün çarkların döndüğünü ve birbirleri ile olan temasının gözle görülebilmesi ayrı bir zevk vermektedir. Otomatik mekanizmaya sahip olan model, kol hareketi ile kendini kurmaktadır. Hareketsiz kalındığında ortalama olarak 12-24 saat kadar daha kendi kendine çalışmaya devam etmektedir. Daha sornasında otomatiği hareket edene kadar durmaktadır. Model de kordon tipi deri seçişmiştir, ayrıca bu modelin kordon tipine halk arasında parçalı kordonda denmektedir.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<