Patek Philippe Geneve Nautilus

  • Tarih |

Patek Philippe Geneve Nautilus

TANITIM

Klasik saat üretiminde ilk sıralarda yer alan Patek Philippe markasının Nautilus modeli gerçekten takdire şahan bir yapıt olarak gözükmektedir. Tamamı ile çelik meteryalden imal edilen saat, oksitlenme ve paslanma kesinlikle yapmaz.Görüntü olarak inanılmaz kibarlığa sahip olan bu saat, otomatik mekanizmaya sahiptir. Kadran içinde rakamlar yerine çubuklar kullanılmıştır. Takvim göstergesi mevcut olup oval bir kasaya sahiptir. Hatta kasası sekizgen de diyebiliriz. Ortalama 40mm çapa sahiptir. Ayrıca çelik kordon ile tamamlanmıştır.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<