Patek Philippe Sky Moon Tourbillon

  • Tarih |

Patek Philippe Geneve Sky Moon Tourbillion

TANITIM

Patek Philippe markası dendiği zaman akla ilk olarak karmaşıklık geliyor. Markanın ürettiği modeller genel olarak birkaç mekanizmadan oluşmaktadır. Gmt, gece gündüz, yıl göstergesi, ay göstergesi, gün göstergesi gibi bir çok özelliği mekanizmasında barındırmaktadır.

Sky moon modelinde kasa yine 316l solid çelik kullanılmıştır. Üzeri işlemeli 18 karat gold kaplama ile süslenmiştir. Kordon olarak timsah derisi kullanılmıştır. Cam darbelere karşı çizilmez safir cam kullanılmıştır. Patek Philippe markası sky moon modelinin gövde içerisini logosu ile tamamlayarak gösteriş sağlamıştır. Ayrıca ay göstergesi, gün göstergesi ve gece gündüzü  gösteren haznesi mevcuttur. Gece olduğunda ay, gündüz olduğunda güneş resmi gözükmektedir.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<< 

patek philippe replika saat