Porsche Design Flat Six

  • Tarih |

Porsche Design Flat Six

TANITIM

Güç, spor ve hız dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Porsche Design bu sefer Flat Six ile karşımıza çıktı. Tasarım olarak bakıldığında yine güç göstergesi ön planda olmuş. 316L Solide çelik kullanılan kasanın kadranı lacivert olarak tasarlanmış. Kordonu bu kadrana uygun şekilde aynı renkte ve silikon malzeme ile tamamlanmıştır. Kordon bileğe göre ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir. İlk etapta bileğinize göre ayarlayıp kesiyor ve daha sonra diğer tarafla birleştirilir şekildedir. O yüzden ilk etapta fazla kesilmesi kısa kalmasına neden olabilir. Kronolu olan modelin takvim özelliğide mevcuttur. Krono butonları kasanın içine gömük şekilde yerleştirildiğinden ilk bakışta butonlar gözükmemektedir. Buda ayrı bir hava katmış. Kasa 18 karat gold kaplamadır.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<< 

prosche design replika saat