Replika Saat Markaları

  • Tarih |

Replika Saat Markaları

Dünya saat markaları gün geçmiyor ki hızla ilerleyen teknolojinin ilerisin de üretim yapmaktadırlar. Birbirinden kaliteli markaların kıyasıya yarışını yakından takip ediyoruz. El işçiliği, en kaliteli malzemeler, saf altın ve pırlantaların kullanıldığı bu yüksek maliyetli saatlerin hemen hemen hepsini replika modelide mevcuttur.

Replika saat markaları diye bir kavram yerine saat markaları dememiz daha anlamlı olur aslında. Sonuçta replika saat markası olmaz, varolan markanın replika olur. Bir markanın ürettiği yeni modelin replikasının yapılabilmesi için öncelikle orjinal ürünün satın alınması gerekmektedir. Ufak bi hesaplama yapacak olursak, orjinal saatlerin minimum satış tutarının 5.000$ ile 250.000,0$ arasında olacağını düşünecek olursak, her modelin replikasının yapılamayacağını çözmüş oluruz. Bu nedenle aynı kalıptan üretilen replika saatlerin renkleri işlevleri değiştirilerek orjinali olmadığı halde üretilmesidir.

Replika saatlerde en çok tercih edilen markaları sıralaycak olursak, rolex, hublot, tag heuer, ulysse nardin, panerai, vacheron constantin, patek philippe, omega, iwc, invicta, hysek, audemars piguet, franck müller, chopard, richard mille, uboat,welder şeklinde sıralayabiliriz. 

Daha fazla bilgi için site yekilileri ile irtibata geçiniz.