Rolex Oyster Perpetual Cosmograph

  • Tarih |

Rolex Oyster Perpetual Cosmograph

TANITIM

Saat denince akla ilk gelen markalar arasında yer alan Rolex firmasıdır. Bu modelinde yine farklı bir tarz yaratan marka otomatik mekanizmanın yanında krono özelliğinide ilave ederek güç gösterisi yapmış adeta. Komple 316L solid çelik kasaya sahip modelin kordonuda aynı çelik ile tamamlanmıştır. Komple dönen bezel ile krono keyfi daha başka bir hal alıyor. Sağ üst buton ile krono start alırken tekrar basıldığında duraklatmaktadır. Sağ alt buton ise kronoyu sıfırlamak için kullanılmaktradır. Kurma kolu vidalı sistem şeklindedir. Önce vida gibi boşluğu alınıyor daha sonra hafif şekilde ileri doğru çekildiğinde saat kurulmaya hazır hale gelmektedir.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<  

replika rolex saat