Tag Heuer Grand Carrera Calibre17 RS3

  • Tarih |

Tag Heuer Grand Carrera Calibre17 RS3

TANITIM

Markanın bu modeli gerçekten ağır bir görünüme sahip. Gelen özellikleri sıralayacak olursak, 18 karat gold kaplama ile süslenip 316L solid kasadan imal edilmiştir. Marka bu modelinde daha spor bir kordon tercih etmiş ve silikon kordon kullanmış. Kordon üzerinde markanın logo kabartma şekilde işlenmiştir. Kordon sonu klips olarak deployant tercih edilmiştir ve bilek kalınlığınıza göre rahatlıkla ayarlanabiliecek şekildedir. Yine klipsin çelik kısımlarında markanın logosu işlenmiştir. Cam olarak darbelere karşı dayanıklı çizilmez safir cam kullanılmıştır. Saatin kadranında takvim özelliği mevcut olup, chronometreside mevcuttur. Sağ üst buton bir kere basıldığında chronometre  başlatır, bir daha basıldığında sonlandırılmış olur. Sağ alt buton ise chronometreyi sıfırlamak için kullanılmaktadır. Chronometre start verildiğinde saatin 12 rakamının altındaki işlev hareket etmeye başlar her 60 saniyede 1 dakika ilerler.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir. 

Marka bu modelini quartz japon mekanizma kullanıştır. Yani pil ile çalışmaktadır, pil ömrü yaklaşık 2 yıldır. Ayrıca saati yılda bir kez bakıma alınması daha uzun süreli kullanılmasına neden olur.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<