Ulysse Nardin El Torro

  • Tarih |

Ulysse Nardin El Torro

TANITIM

Ulysse Nardin markasının çıkarmış olduğun en iyi modellerinden biri de El Torro'dur. Tasarım harikası ve tasarım ödülü alan bu modelin kasa yapısı 316L solid çeliktir. Silikon kordon ile tamamlanan model, mekanizma tercihi otomatik japon mekanizma kullanılmıştır. Kordon tipi saati kaplayan bir silikon ile süslenmiştir. Kordon bileğe göre ayarlanıp fazlalığı şerit halinde makas yardımı ile keserek istediğiniz boyuta getirebilir. 

Ulysse Nardin El Torro modelinin mekanik özellikleri oldukça fazla,tüm fonksiyonlar için ayrı çark kullanılmıştır. Modelde takvim göstergesi, haftalık gösterge, ay göstergesi, gün göstergesi, gece gündüz göstergesi ve yıl göstergesi mevcuttur. Bu kadar özelliklik tek bir modelle birleştirilmesine karşı, model yinede estetik bir görünüşe sahiptir.

Su geçirmezlik dayanıklığı günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Kesinlikle banyo, havuz, hamam, deniz gibi uzun süreli su temaslarında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Saati kolundan çıkartmak istemeyen kullanıcılar için extra özellik geliştirilmiştir. Su basınç özelliği uygulanarak 20atm kadar su geçirmezliği engellenebilmektedir.

Bu markanın replika saatini kolunuzda görmek isterseniz yapmanız gereken tekşey güvenli şekilde satın alacağınız siteyi bulmanızdır. Size bu imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. >>>Satın Al<<<