Akılları Baştan Alan Saat Modeli

    En özel saat markaları arasında yer alan Tag Heuer Calibre 1000 Mikrotimer kusursuz görünümü ile diğer modelleri kıskandırmaktadır. Oldukça sportif genç bir görünüme sahip olan saat lüks gibi görünse de ulaşması oldukça kolay. En son teknoloji teknikleri ile üretilmiş olan şahane ürün, oldukça seçkin bir üründür. Tek bir kelime ile anlatılamayan saat oldukça cesur ve kışkırtıcı görüntüsü ile saat severlerin tutkusu haline gelmiş durumdadır. 

İster spor model, isterseniz de klasik model tercih ediyor olun sizlere istediğinizi sunacak olan Tag Heuer Calibre 1000 Mikrotimer sizleri büyülü dünyasına çekerek istediğiniz modele sahip olmanızı sağlamaktadır. Şahane ürün 316L solid çelik kaplamadan olup, üzeri de Pvd ile kaplanmıştır. Bu şık tasarım saatin kordonu silikon tercih edilmiş olup, bu sayede hem daha estetik bir görünüm kazanılmış, hem de ürünün kullanımı daha kolay hale getirilmiştir. Japon otomatik mekanizmaya sahip olan saatin camı da oldukça özel camdan olup, çizilme ve kırılmalara karşı da oldukça dayanıklıdır.

Sahip olduğu mekanizması bir yıl garantili olan Tag Heuer Calibre 1000 Mikrotimer üzerinde takvim özelliği de bulunmakta olup, buda gün içerinde birçok işimizde bizlere kolaylık sağlamaktadır. Eğer saat kolikseniz ve görüntüsünün yanı sıra sahip olduğu özellikleri ile yalnızca sizleri değil, görenleri de etkilemesini istediğiniz bir saate sahip olmak istiyorsanız, tam anlamı ile sizlere uygun olan bu modeli kaçırmamalısınız.