Akıllı Çocuk Saati ve Akıllı Saat

Son zamanlarda oldukça ilgi gören akıllı çocuk saatleri ve akıllı saatler neredeyse her çocuğun kolunda görür olduk..Günümüzdeki çocuk istismarı bu saatlere ilgiyi daha da arttırdı.

Akıllı Çocuk Saatleri ve Akıllı Saatler ; 

Çocuklarımızın güvenliği için tasarlanmış ve özel yazılımla desteklenmiş olması her dakika çocuğunuza ulaşabilme özelliğini sağlamaktadır. GPS özelliği ve SİM kart desteği ile çocuğunuzun her saniye nerede olduğunu bilmek anne-babalar için rahatlatıcı bir özellik taşımaktadır.

Ayrıca ön kamerası ile anlık fotoğraf ve video çekebilen akıllı çocuk saatleri ile an ve an olayları yaşadıkları herşeyi belgelendirme özelliğini tanımaktadır.

Sesli mesajlaşma ile anlık kısa konuşmalar gönderebilir ve alabilirsiniz. En büyük özelliklerinden biride, acil yardım vs gibi durumlarda acil destek butonu bulunması. Bu buton sadece akıllı çocuk saatlerinde olmaktadır. Bu butona basıldığında belirlenen 4 numarayı sırası ile aramaktadır.

Sanırım bu akıllı saatler günümüz Türkiye'si için mutlaka gerekli bir elektronik ürün olma özelliğini uzun zaman devcam ettirecek gibi görünüyor.