Audemars Piguet Royal Oak Chronograph

Zamandan haberdar olmamızı sağlayan kol saatleri her yaş grubu tarafından kullanılmaktadır.

AUDEMARS PİGUET ROYAL OAK CHRONOGRAPH

Zamandan haberdar olmamızı sağlayan kol saatleri her yaş grubu tarafından kullanılmaktadır. Özellikle spor model kullanmayı seven erkekler için Audemars Piguet Royal Oak Chronograph modeli en çok tercih edilen saat modelleri arasında yerini almaktadır. Kaliteli malzemelerden ve çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirilen bu saat modeli insanlar uzun süreli bir kullanım imkanı sunmayı da başarmıştır. Kasa çeşitlerine bakıldığında bizleri çelik, titanium ve pvd kaplama kasalar karşılamaktadır. Bu kasa çeşitleri kesinlikle herhangi bir oksitlenme, paslanma ya da renk atma gibi durumlarla karşılaşmanızı engellemektedir.

Analog çalışma sistemine sahip olan Audemars Piguet Royal Oak Chronograph saat modelinde takvim özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede saatin yanı sıra günden de haberdar olma imkanı sizleri bekliyor. Deri, rabbe, çelik, silikon, seramik, deri kaplamalı kauçuk kordon çeşitleri ile karşımıza çıkan bu saat modelinde genellikle silikon kordona sahip olan ürünlerin daha çok tercih edildiği görülür. Kordonlar da herhangi bir yırtılma, gevşeme ya da soyulma gibi durumlar söz konusu değildir.

Japon quartz mekanizmasına sahip olan Audemars Piguet Royal Oak Chronograph saat modeli tüm iç özellikleri aktif olarak çalışmaktadır. Saatin klips çeşitlerine bakıldığında deployant klips ve tokalı klips olarak iki ayrı özellikte bulunduğu görülür. Safir cam, mineral cam ve kristal cam özelliklerine sahip olan saat modeli oluşacak darbelere ve çizilmelere karşı özel olarak üretilmiştir. Bu konu da gerekli dayanıklılık terslerinde geçirildiği de bilinmektedir.