Breguet 3159 Tourbillion

Farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Breguet 3159 Tourbillion saat modeli erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır.

BREGUET 3159 TOURBİLLİON

 Farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Breguet 3159 Tourbillion saat modeli erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. analog çalışma sistemi ile karşımıza çıkan bu saat çeşidi pek çok iç fonksiyonun da bir arada çalıştığı görülür. Yuvarlak kasa tipine sahip olan bu saat çeşidi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kaliteli malzemelerden yapılmış olması da uzun süreli bir kullanımı beraberinde getirmektedir.

Bu saat modelinin materyal özelliklerine bakıldığında bizleri çelik kasa, titanyum kasa ve pvd kaplamalı kasalar karşılamaktadır. Kasalar çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirilerek üretilmiştir. Bu yüzden kullanım sırasında ne kadar süre geçse de herhangi bir paslanma, renk atma ya da oksitlenme yapmadıkları görülür. Genellikle deri kordonun tercih edildiği Breguet 3159 Tourbillion saat modelinde ayrıca rubber, deri kaplamalı kauçuk, seramik gibi kordon çeşitlerine ulaşmakta mümkündür. Kordonlarda çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirilir. Bu yüzden saatlerin kullanım sırasında herhangi bir yırtılma, soyulma yâda kopma gibi olumsuz durumlarla karşılaşma gibi bir durum söz konusu değildir.

A+++ kalite sınıfına göre üretilen bu saat modeli japon quartz mekanizması ile karşımızda yerini almayı başarmıştır. Kaliteli malzemelerden üretilen Breguet 3159 Tourbillion saat modelleri safir cam, kristal cam ve mineral cam özelliğine sahip olarak üretilmektedir. Bu cam çeşitleri çizilmelere karşı oldukça dayanıklı oldukları da bilinir. Uzun süreli bir kullanım sağlayan bu saatler bir yıl süreli bir garanti kapsamına sahiptir.