Breitling Bentley Motors 1884

Kol saatleri insanların kullanım alanlarına ve tarzlarına göre değişkenlik göstermektedir.

BREITLING BENTLEY MOTORS 1884

Kol saatleri insanların kullanım alanlarına ve tarzlarına göre değişkenlik göstermektedir. Klasik ve spor görünümü bir arada yürüten Breitling Bentley Motors 1884 saat modeli erkeklerin en sık tercih ettiği ürünler arasında yerini almayı başarmıştır. Pek çok iç fonksiyon özelliğine sahip olan bu saatler insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Saatlerin materyal özelliklerine bakıldığında bizleri solid çelik malzemeden yapılmış olan bir saat karşılamaktadır. Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olan bu saat modeli gerekli dayanıklılık testlerinden geçirilerek insanların karşısına çıkarılmıştır.

Kasa özelliklerine bakıldığında herhangi bir paslanma, oksitlenme ya da renk atma gibi durumlarla karşılaşılmadığı da görülür. Bunun yanı sıra Breitling Bentley Motors 1884 saat modelinin japon quartz mekanizmasına sahip olarak karşımıza çıktıkları görülür. Bu mekanizmanın yüksek kalitede olduğu ve insanlara uzun süreli kullanım sağladıkları görülür. Çelik kordon kullanılarak üretilen bu saat modeli spor şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Saat modeli içerisinde bulundurduğu tüm fonksiyonların aktif olarak çalışmasını sağlamaktadır.

Yuvarlak bir kasaya sahip olan Breitling Bentley Motors 1884 saat modeli analog çalışma sistemine sahiptir. Saatin yanı sıra su geçirmez özelliğinin de bulunması insanlara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra saatlerin özelliklerine bakıldığın da bizleri takvim ve süre ölçer özellikleri de karşılamaktadır. Alacağı darbelere karşı çizilmez ya da hasar görmez özelliklere sahip olan bir cam özelliği bulunan saatler belli süreli garanti kapsamına da sahiptir.