Burberry Sport

Ürettiği ürünlerle pek çok alanda hizmet veren Burberry markası son zamanlarda üretilmiş olduğu kol saatleri ile oldukça ilgi çekmektedir.

BURBERRY SPORT

Ürettiği ürünlerle pek çok alanda hizmet veren Burberry markası son zamanlarda üretilmiş olduğu kol saatleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Spor modelleri bünyesinde barındıran marka erkek kol saati üretiminde oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. 316L solid çelik malzeme kullanılarak yapılmış olan Burberry Sport saat modelinde çelik üzerine pvd kaplama yapıldığı bilinmektedir. Bu sayede saat alacağı darbelere karşı herhangi bir çizilme durumu ile karşılaşmamaktadır. Bunun yanı sıra oksitlenme, paslanma ya da renk atma sorunlarının da yapılan testlerle önüne geçildiği görülmüştür.

Japon Quartz mekanizmasına sahip olan bu saat modeli yuvarlak bir kasa cinsi ile karşımıza çıkmaktadır. Çelik kordon tercih edilerek üretilen Burberry Sport saat modeli füme renge sahip olduğu bilinir. Kullanılan kordon da gereken dayanıklılık testinden geçirilmiştir. Bu yüzden herhangi bir kopma, renk atma ya da soyulma gibi sorunlarla karşılaşmanız önlenir. Saatler pek çok iç fonksiyon özelliğine sahip olduğu da görülmektedir. Özellikle saat dışında takvim ve kronometre özelliklerinin de bulunduğu gözlemlenir.

Analog çalışma sistemine sahip olan bu modeller oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Saat üretiminde kaliteli malzemelerin kullanıldığı görülmüştür. Özellikle Burberry Sport saat modellerine bakıldığında cam olarak safir ya da mineral camların kullanılması sağlanmıştır. Bu sayede darbelere karşı oluşacak çizilmelerin ve hasarların önüne geçilmiş oldu. Satın alınmasından itibaren bir yıl garanti kapsamında olan saatler oluşacak olumsuzluklarda anında garantinin devreye girmesini sağlayabilirsiniz.