Cartier Skeletion Tourbillion

Replika saat modelleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Cartier Skeletion Tourbillion Rose saat modeli birinci sınıf kalitede orijinali ile birebir aynı olacak şekilde üretilmiştir.

CARTIER SKELETION TOURBILLION ROSE

Replika saat modelleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Cartier Skeletion Tourbillion Rose saat modeli birinci sınıf kalitede orijinali ile birebir aynı olacak şekilde üretilmiştir. Saat kullanmayı seven insanların bütçelerini yormadan sahip olabilecekleri bu saat modeli pek çok iç ve teknik fonksiyonu içinde barındırmaktadır. Saat modelinin özelliklerine bakıldığında öncelikli olarak yuvarlak bir kasa cinsine sahip olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra 316L solid çelik malzemeden üretilmiş bir kasa çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kasa özelliği sayesinde herhangi bir renk atma, oksitlenme ya da paslanma sorunları ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Tüm dayanıklılık testlerinden geçirilerek üretilen Cartier Skeletion Tourbillion Rose saat modelinde genellikle deri kordon kullanımı tercih edilmektedir. Kahverengi kordon rengine sahip olan bu saat modeli farklı tarzı ve şık görünümü ile insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. A+++ kalitesine sahip olarak üretilen bu saat modeli Japon Quartz mekanizmasına sahiptir. Saatin özelliklerini yanı sıra klips çeşitlerine bakıldığında bizleri deployant ve tokalı klips çeşitleri karşılamaktadır.

Saatin diğer fonksiyonlarına bakıldığında saatin takvim ve kronometre gibi özelliklerini içinde barındırdığı görülür. Safir, kristal ve mineral cam çeşitleri kullanılarak hazırlanan Cartier Skeletion Tourbillion Rose saat modeli alacağı darbelere karşı da oldukça korumalı bir yapıya sahiptir. Saatin tüm fonksiyonlarının aktif olarak çalıştığı görülür. Satın alınma durumlarında garanti kapsamında anında devreye girdiği görülür. Bu sayede oluşacak olumsuzluklarda da garanti kapsamından yararlanıldığı görülür.