Chopard Singapore GP 2009 Piece Unique

Spor şıklığını yakalamak isteyen insanların seçmiş oldukları saatlerin başında Chopard Singapore GP 2009 Piece Unique markası gelmektedir.

CHOPARD SINGAPORE GP 2009 PIECE UNIQUE

Spor şıklığını yakalamak isteyen insanların seçmiş oldukları saatlerin başında Chopard Singapore GP 2009 Piece Unique markası gelmektedir. Güçlü özelliklere sahip olan bu saat çeşitleri erkeklerin vazgeçilmeleri arasında yerini almayı başarmaktadır. Çeşitli teknik ve fonksiyonel özelliklere sahip olarak karşımıza çıkan bu saatler birinci sınıf kaliteye sahiptir. Orijinali ile birebir aynı görünüme sahip olan bu saatler yuvarlak kasa cinsi ile karşımıza çıkmaktadır. Kronometre ve takvim özelliklerine de sahip olan bu saatler farklı kullanım alanları ile de göz doldurmayı başarmıştır.

Analog çalışma sistemine sahip olan bu saatler 316L çelik kasa, titanium kasa ve pvd kaplama özellikleri ile karşımızda yerini almayı başarmıştır. Kasa özelliklerine bakıldığında ise Chopard Singapore GP 2009 Piece Unique saatlerin kesinlikle oksitlenme, paslanma ya da renk atma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmadığı görülür. Bunların önüne geçebilmek adına üretime geçilmeden önce çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirildikten sonra üretime başlandığı bilinir. 

Saat modellerinde karşımıza çıkan bir diğer özelliklerden biri de su geçirmezlik özelliğidir. Bu özellikle sayesinde günlük kullanımlar için oldukça uygun bir model olduğu belirlenmiştir. Son zamanlarda en çok tercih edilen kordon tiplerinden biri de silikon kordondur. Bileğinizi terletme sorunundan kurtaran bu kordon çeşitleri Chopard Singapore GP 2009 Piece Unique model saatlerde de sıkça kullanılmaktadır. Japon Quartz mekanizmasına göre üretilen bu saatler de deployant ve tokalı klipsler kullanılmaktadır.