Corum Admiral's Cup Certified

Siyah severlerin bir numaralı tercihlerinden biri olan Corum Admiral's Cup Certified Chronometre saat modeli erkek saatleri arasında en çok dikkatleri üzerine toplayan modeller arasında yerini almayı başarmaktadır.

CORUM ADMİRAL’S CUP CERTİFİED CHRONOMETRE

Siyah severlerin bir numaralı tercihlerinden biri olan Corum Admiral's Cup Certified Chronometre saat modeli erkek saatleri arasında en çok dikkatleri üzerine toplayan modeller arasında yerini almayı başarmaktadır. Özellikle spor kullanımlarda sıkça tercih edilen bu saat orijinali ile aynı görüntü ve özeliklere sahip olan bir replika saat modelidir. 316L Çelik kasa yapısına sahip olan bu saatler oldukça güçlü özellikleri bir araya getirerek kullanılmaya başlanmıştır. Özelliklerine bakıldığında saat dışında takvim, kronometre ve pusula gibi pek çok özelliğinde bulunması da insanlara farklı kullanım alanları oluşturmuştur.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan Corum Admiral's Cup Certified Chronometre saatler silikon kordon özelliğine sahiptir. Kordon rengi olarak da siyah kullanıldığı görülür. Kasa iç rengi beyaz olarak döşenmiş olan bu saatler uygun fiyat avantajları ile insanların karşısına çıkmayı başarmıştır. İnsanların bütçelerini yormayan bu saat modelleri satın alınması durumunda bir yıllık bir garanti kapsamına sahip olduğu görülür.

Genellikle Japon Quartz mekanizması kullanılarak üretilen Corum Admiral's Cup Certified Chronometre model saatler, insanların uzun süreli olarak kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Saatin klips çeşitlerine bakıldığında ise bizleri tokalı ve deployant klipslerin karşıladığı görülür. Saat modellerinde kullanılan cam özellikleri oluşacak darbelere ya da çizilmelere karşı korumalıdır. Cam çeşitlerine bakıldığına ise bizleri safir, kristal ve mineral camlar karşılamaktadır. Saatler üretilirken her türlü dayanıklılık testlerinden geçirilerek kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır.