Dietrich OT-2

Zaman hakkında gerekli bilgileri almamızı sağlayan saatler günümüzde her yaş grubu tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

DIETRICH OT-2

Zaman hakkında gerekli bilgileri almamızı sağlayan saatler günümüzde her yaş grubu tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kol aksesuarı olarak da görülen saatler farklı markalar tarafından farklı özelliklere sahip olmak üzere üretilmektedir.  Spor modeller arasında en çok tercih edilenlerden biri de Dietrich OT-2 siyah kasa rengi ile karşımıza çıkmaktadır. 316L çelik kasa, titanium kasa ve pvd kaplama gibi pek çok kasa çeşidi ile bizleri karşılayan bu saat modeli oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Japon Quartz mekanizmasına sahip olan Dietrich OT-2 saat modeli erkek saatleri arasında yerini almayı başarmıştır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu saatler orijinali ile birebir aynı özelliklere ve dış görünüşe sahiptir. Teknik ve fonksiyonel açıdan da insanları kendine hayran bırakmayı başaran saat A+++ kalitesi ile üretilmektedir. Kaliteli olan bu saatler insanlara uzun süreli bir kullanım sağlanmaktadır. Kordon olarak diğer spor modellerinin yanı sıra oldukça farklı bir kordon özelliğine sahip olduğu görülür. Alışılmışın dışında kumaş kordon kullanılarak tasarlanmış olan bu saatler analog çalışma sistemine sahiptir.

Safir, kristal ya da mineral gibi cam çeşitlerinden üretilmiş olan bu saatler aldıkları darbelere karşı oldukça korumalı bir yapıya sahiptir. Çizilmelere karşı da oldukça korumalı olan bu saatler deployant ve tokalı klips çeşitlerine sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünlerin kalite ve dayanıklılık testlerinden geçirilerek oluşturulması insanların Dietrich OT-2 saatleri kullanma sürelerini de uzatmaktadır.