Emporio Armani AR5919

Orijinal ürünlerin fiyat olarak pek çok insanın bütçesini aştığı için markalar tarafından replika saat modelleri üretildiği görülür.

EMPORIO ARMANI AR5919

Orijinal ürünlerin fiyat olarak pek çok insanın bütçesini aştığı için markalar tarafından replika saat modelleri üretildiği görülür. Replika modelleri oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olması insanlara uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Replika saat modelleri arasında Emporio Armani AR5919 saat modeli spor modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Beyaz kasa ve kordon rengine sahip olan bu saatler oldukça şık bir görünüm ile karşımıza çıkmaktadır.

Analog çalışma sistemine sahip olan bu saatler yuvarlak kasa tipi ile karşımıza çıkmaktadır. Kasa içi rengine bakıldığında da bizleri beyaz rengin karşıladığı görülür. 316L solid çelik malzemeden üretilen Emporio Armani AR5919 saat modelinde çelik üzerine pvd kaplama yapılarak saatlerin çok daha kaliteli hale getirilmesi sağlanmıştır. Kasaların genel özelliklerine bakıldığında ise herhangi bir oksitlenme, paslanma ya da renk atma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmadığı örülür.

 Darbelere karşı çizilmez ve hasar görmez özelliklere sahip olan Emporio Armani AR5919 saat modelinde genellikle safir, kristal ya da mineral cam özellikleri kullanılmaktadır. Saat Japon Quartz çalışma mekanizması ile karşımıza çıksa da chorono özelliğine sahip olduğu görülür. Saatin içerisinde takvim özelliği de bulunmaktadır. Bu yüzden saatinize baktığınız da sadece saat olarak değil gün olarak da gerekli bilgilerin alınması sağlanır. Saatin tüm fonksiyonlarını aktif olarak çalıştığı ve alan insanlara belli süreli garanti kapsamı verildiği de görülür.