En güvenli replika saat siteleri

Son yıllarda replika saat satışı yapan daha doğrusu yapmaya çalışan o kadar fazla web sitesi çoğaldı ki sizler için güvenli olanları paylaşmak istedik.

Son yıllarda replika saat satışı yapan daha doğrusu yapmaya çalışan o kadar fazla web sitesi çoğaldı ki, sizler için en güvenli olanları paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere replika saat günümüz de inanılmaz ilgi gören ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Hatta o kadar ileri seviyeye ulaştı ki, replika saat müşterileri bile kendi çevrelerine satmaya başlamıştır. Aslında bunların temel nedenleri arasında ekonomik zorluklardan kaynaklanıyor. Çoğu kişi kendisine ek gelir amaçlı satış yapmaktadır. Bu tür çalışanları kesinlikle kınamıyoruz tabiki, herkes para kazanmanın derdin de. Şimdi size replika saat satışı ve türlerini paylaşacağız.

1-Bireysel Satış Yapanlar : 

Bu tarz satış şekilleri hiçbir satış ağı olmayan, sadece tek ürün satışı yapıp ekonomisine katkı sağlamaya çalışan ek iş yapan kişilerdir. Replika saat satan sitelerden sipariş verip üzerine belirli bir kar oranı ekleyerek çevresine satış yapmaya çalışırlar. Satış sonrası desteği olmayan, ürünün arkasında durmayan satıcılardır.  Kesinlikle bu tarz satıcılardan uzak durunuz.

2-Instagram Satış Yapanlar :

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya ağıdır. Ayrıca en fazla ürün satışı yapılan medya ayağıdır. Bu özelliğinden dolayı malesef çok fazla kötü amaçlı ve sahterar satıcılar barındırmaktadır. İnanılmaz takip sayılarına sahip olan instagram hesapları görünüşte güvenli dursada işin aslına bakıldığında para ile takipçi satın alınan hesaplar olduğu açıkca gözükmektedir. Ürün resim paylaşımları genelde google üzerinden kopya resimleri kullanmaktadırlar. Satış şekilleri genelde havale veya ön ödeme ile gerçekleştirirler. Ödeme yapıldıktan sonra bir daha cevap almanız neredeyse imkansız hale geliyor. Bunların dışında gerçekten güvenli ve ürünlerin arkasında duran satıcılarında olduğunu belirtmek isteriz. Yine de bu kadar fazla kötü niyetli satıcıların yanında iyi niyetli satıcılar olsa da, instagram üzerinden satış yapan sayfaları kesinlikle önermiyoruz.

3-Facebook Satış Yapanlar :

Yukarıda açıkladığımız instagram satışında ki tüm özellikler facebook için de geçerlidir. Kesinlikle önermiyoruz.

4-Web Sitesi Satış Yapanlar :

Gelelim asıl satış ağı olan internet satışına. Öncelikle web site üzerinden satış yapan siteler en güvenilir olanlarıdır. Satış yapan tüm sitelerin aylık ödemeleri, görsel resim maliyetleri, mevcut stok maliyetleri, personel maliyetleri gibi birçok giderlere sahiptirler. Tabi her ne kadar siteler güvenli desekte bu sitelerin de replika saat satışlarında bazı hilelere baş vurduğunu bilmekteyiz. Örneğin fiyatı ucuz tutarak kalitesiz ürün gönderimi yapmak, satış sonrası destek vermemek, ürünleri garantisiz satmak, değişim/iade almamak. Sonuç olarak sizlere bu tarz satıcıları deşifre etmek yerine güvenlir daha doğrusu en güvenilir 3 siteyi paylaşmayı uygun gördük. Her ne kadar birbirine rakip siteler de olsa sizler için paylaşmakta bi sakınca olduğunu düşünmüyoruz.

www.saatborsasi.net : 2005 yılında ilk olarak NurselH adı ile satışına başlayan site, daha sonra spotsaat, markamarka ve son olarak saatborsasi adı ile devam etmektedir. Yakın zamanda etasaat adında yeni bir sitesi ile sizlere satışa devam edecektir.

www.piersaat.com : 2009 yılında start veren adını değiştirmeden devam eden ender sitelerdendir. Piyasaya girdiğinden bugüne kadar aynı kalitede ürün satışına devam etmiştir. Gönül rahatlığı ile alış-veriş yapabilirsiniz.

www.royalsaat.com : Replika saat satışına çok hızlı bir giriş yapan site, ürün yelpazesi ve stok olarakta en güncel ürün satışı yapmaktadır. Siparişlerinizi kapıda nakit/kart şeklinde gönderebilmektedir. Ayrıca peşin fiyatına taksit imkanıda sunmaktadır.