En İyi Replika Saat Sitesi

Türkiye'de aktif olarak birçok replika saat satışı yapan internet sitesi bulunmaktadır. Peki sizce bu siteler ne kadar güvenilir? Acaba sipariş sonrası destek verirler mi?

En İyi Replika Saat Sitesi :

En iyi replika saat sitesi değerlendirmesi yapmak için öncelikle sitenin iletişim bilgilerine, adres bilgilerine, site için ürün paylaşımına, ürün açıklamalarına, fiyat detaylarına, site güncelliğine dikkat etmek basit yoludur. Tabi bu basit yol sadece sitelerin aktif satışının olup olmadığını kanıtlayabilir. Yani google üzerinden replika saat araması yaptığınızda karşınıza çıkan sitelerdir. İnternet üzerinden aktif satış yapan bu sitelere nasıl güvenebiliriz ? Nasıl sipariş verebilir ve nasıl bi ürün gönderecekler ? Bu soruları çoklaştırabiliriz. 

Sizlere en iyi replika saat sitesi olmamızdaki, pardon sizlerin deyimi ile güvenilir satıcısınız sözünün nedenlerini belirtmek istiyoruz.

Neden SaatBorsasi.net ?

Replika saat sektörüne sizlerin de hatırlayacağı gibi Türkiye'deki ilk 3 sitelerinden biri olan "NurselH" ile sektöre adımını atan en köklü nadide sitelerden sadece biridir. 1999 yıllarında replika sektörüne giren firma sahibi o yıllarda site olarak Türkiye'de ilk olmayı başarmıştır. Replika saat satışının en zor yıllların da internette müşterileri ile buluşan NurselH büyük ilgi görmüştür. Lakin Türkiye'de ilk olması ve çok fazla ilgi görmesi, sitenin çok çabuk göze çarpmasına neden olmuştu. 

Dip Not : Günümüz de replika saat satışı yapan tüm siteler ve site sahipleri o tarihlerde saat olarak sadece casio ve seiko markalarını bilirlerdi. :)) Bunu siteleri küçümsemek değil, geçmiş tecrübemizi sizlere latife ile yansıtmaya çalışmaktır.

Kaldığımız yerden devam edecek olursak, firma sahibi o yıllardaki replika saat satışının zorluğundan dolayı alt sitesini kurmaya karar vermiştir. Birçok replika saat satın alan müşterilerimizin tanıdığı bir isim ile sektöre taze kan olarak girmeye karar vermiştir. Bu sefer karşınıza "spotsaat" olarak girmiştir. Bu site 2o12 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihler de şuanki replika saat sitelerinden bazıları da sektöre girmeye başlamışlardır. Lakin ne kadar böyle bi karar alsalar da sektördeki acemilikleri bilgisizlikleri ve sadece ek iş yaparak para kazanmak amacı ile sektöre girmeye çalışmaları onları SpotSaat'in çok çok gerisinde bırakmıştır. 1999-2012 yılları arasında sektörün tartışılmaz lideri olarak devam eden firma sahibi 2015 yılında paravan olarak yine ismini yakından bileceğiniz "markamarka" adında replika saat sitesini kurmaya karar vermiştir. Bu site ile artık günümüzdeki replika saat satışı yapan sitelerin bir çoğu şekillenmeye başlamıştı, artık yeterli olmasa da detaylı bilgilere sahiptiler. Birçok satıcıya da öncülük yapan firma sahibi son olarak "saatborsasi"  ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmeye karar vermişlerdir. Peki neden isim değiştiriyoruz ? Çok basit cevabı var. Sektördeki işimizi o kadar profosyonel yapmamız ve orjinal siteler ile yarışmamız, bazı bedellere neden oluyor malesef. :(

Dikkat etttiyseniz tüm yazımız da replika saatler ile ilgili tek bir kelime yazılmadı. Mevzu replika saat satışına ne zaman başlandığı ve nasıl bir yol izlendiğidir.

Şimdi gelelim en iyi replika saat sitesi olarak sitemizde ki ürünlere.. Hatta geçmeyelim :) Siz zaten replika saat almaya karar verdiyseniz biz gerekeni yaparız. 

Siz olmasaydınız biz de devam edemezdik. "NurselH(1999)-SaatBorsası(2018)"