Ferrari Scuderia

Replika saat modelleri arasında yerini alan Ferrari Scuderia Chronograph saat modelleri bay kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir.

FERRARİ SCUDERİA CHRONOGRAPH

Replika saat modelleri arasında yerini alan Ferrari Scuderia Chronograph saat modelleri bay kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Bu saat modellerinin dış özelliklerine bakıldığında bizleri yuvarlak bir kasanın karşıladığı görülür. Bunun yanı sıra 316L solid çelik malzemeden üretilmiş bir kasa yapısı ile bizleri karşılamaktadır. Kasa yapısının üretiminde ayrıca çelik üzerine pvd kaplama da yapılarak saatin daha kaliteli bir ürün haline gelmesi sağlanmıştır. Kırmızı ve siyah uyumunu bir arada gördüğümüz bu saat modelleri insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır.

Japon Quartz mekanizmasına sahip olarak üretilen bu saatler çeşitli iç fonksiyonları bir arada bulundurmaktadır. Analog çalışma sistemine sahip olan Ferrari Scuderia Chronograph saat modellerinde silikon kordonun kullanıldığı görülür. Bu sayede her mevsim de rahat bir kullanım sağlayan saatlerin kordonlarında herhangi bir soyulma, kopya ya da hasar görme gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmadığı görülür.

Saatler kullanım sırasında aldıkları darbelere karşıda oldukça korumalı bir yapıya sahiptir. Özellikle safir, mineral ya da kristal cam kullanılarak üretilen Ferrari Scuderia Chronograph saat modellerinde çizilmelerin ve aldıkları darbelere karşı korumalı oldukları görülür. İç özellik olarak kronometre ve takvim özelliklerinin bulunması insanlara saat dışında farklı alanlarda kullanım sağlarlar.Tüm fonksiyonların aktif olarak kullanılmasını sağlayan bu saat modelleri insanlara uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Saatlerde deployant ya da tokalı klipslerin kullanıldığı görülür. Ürünleri satın almadan önce tüm özelliklerinin detaylı olarak inceleme imkanı sizleri bekliyor.