Franck Müller Geneve Day-Night

FRANCK MÜLLER GENEVE DAY-NİGHT

Kalitesi ve şık görünümü insanların kendisine hayran bırakmayı başaran Franck Müller Geneve Day-Night saat modelleri kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünlerdir. Özelliklereerkek saatleri arasında en çok dikkatleri çeken ürünlerden biri olan bu saatler 316L solid çelik malzemeden üretilmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kasa yapısına baktığımız da ise çelik üzerinin silver malzeme ile kapladığı görülmüştür. kordon özelliklerine bakıldığında ise bizleri deri kordon karşıladığı görülmüştür. siyah renge sahip olan kordon oldukça şık görüntülere ulaşmanızı sağlamaktadır.

kasa rengine baktığımız da ise bizleri gri karşılarken iç renk olarak beyaz kullanıldığı görülür. kordonlar da herhangi bir yırtılma, soyulma ve gevşeme özellikleri bulunmamaktadır. Bu açıdan gerekli kontroller yapılarak üretime geçirilen Franck Müller Geneve Day-Night saat modelleri insanlara uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Japon Quartz mekanizmasına sahip olan bu saatlerin tüm fonksiyonları aktif olarak kullanılmaktadır. saatlerin kasa yapısına bakıldığında ise dikdörtgen bir yapıya sahip olduğu görülür.

saatlerin özelliklerine bakıldığında en çok dikkatleri ise çift yelkovan özelliği çekmektedir. Belli garanti kapsamında olan bu ürünler kullanıcılara çok amaçlı bir kullanım da sağlamaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda garanti kapsamının devreye girmesi sağlanır. böylece oluşan mağduriyet kısa sürede giderilmektedir. Orijinal ile aynı görüntüye sahip olan Franck Müller Geneve Day-Night uygun fiyat avantajlarına sahip bir ürün olarak karşımızda yerini almaktadır. özellikle insanların bütçesini yormayan bir fiyata sahip olması insanlar tercihlerini de oldukça etkilemektedir.