Gaga Milano Red

GAGA MİLANO RED

Kırmız renk tutkunlarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Gaga Milano Red saat modelleri unisex bir kullanım aralığına sahiptir. değişik ve şık bir tasarıma sahip olan bu saat modeli analog çalışma sistemine sahiptir. Yuvarlak bir kasa yapısı ile karşımıza çıkan bu saat modeli spor bir görünme sahiptir. özellikle kasa özelliklerine bakıldığında bizleri çelik, titanium ve pvd kaplama çeşitlerinin karşıladığı görülür.

 orijinali ile aynı görüntüye sahip olan bu replika saat modeli insanların hem gönlüne hem de göz zevkine hitap etmektedir. kordon özelliklerine bakıldığında bizleri silikon kordon karşılamaktadır. kordon rengi de kırmızı olan bu saatlerde kasa rengi olarak siyahın tercih edildiği görülmüştür. üretilmeden önce çeşitli dayanıklılık testlerine sokulan Gaga Milano Redsaat modeli kalitesi ile de insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. ürünün kalitesi kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.

Saati satın alacak olan insanların A+++ kalitesinde üretilmiş olan saatleri tercih etmeleri önerilir. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan camdan üretilen Gaga Milano Red saat modelinde herhangi bir çizilme durumuna rastlanmamaktadır. Japon Quartz mekanizmasına sahip olan bu saatlerde belli başlı iç fonksiyon özelliklerine de sahiptir. Tokalı ve deployant klipsleri kullanılarak üretilen bu saatler uzun süreli bir kullanıma sahiptir. saatlerin kullanım süresi boyunca herhangi bir oksitlenme ya da paslanma sorunlarının görülmediği de özellikleri arasında belirtilmiştir. Bu yüzden saatleri satın almadan önce gereken tüm koşullara bakılması önerilir.