Glashütte Original Sport Evo Impact

GLASHÜTTE ORIGINAL SPORT EVO IMPACT

 Zamandan haberdar olmamızı sağlayan ürün grupları saat olarak adlandırılır. Özellikle farklı renk ve tasarımlarla karşımıza çıkan saatler insanlara özgür seçim yapma şansı sunmaktadır. yuvarlak kasaya sahip olan Glashütte Original Sport Evo Impact saat modelleri analog bir çalışma sistemi ile bizleri karşılamaktadır. Spor klasik model aralığına sahip olan bu saatler her kıyafetinizi için doğru bir tercih haline gelmektedir.

çelik kasada üretilen saatler gerekli tüm dayanıklılık testlerinden geçirilerek üretilmiştir. A+++ kalite standartlarına sahip olan bu saatlerde deri kordon kullanılmaktadır. kordon modeline bakıldığında kenarlarda olmak üzere iki dikiş görülmektedir. bu model de saatlere ayrı bir hava takmıştır.  Japon Quartz mekanizmasına sahip olan Glashütte Original Sport Evo Impact model saatler çeşitli iç fonksiyon özellikleri sayesinde insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. saatin çalışma sistemine göz attığımızda güç kaynağı olarak pilin kullanıldığı görülür.

 Zaman kavramının yanı sıra takvim ve kronometre gibi pek çok özelliği de içinde barındıran bu saatler su geçirmezlik özelliklerine sahiptir. ürünü satın almadan önce her açıdan çekilmiş fotoğraflarına göz atarak aklınızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz. Tokalı ve deployant kliplerin kullanıldığı Glashütte Original Sport Evo Impact saat modelleri safir, mineral ve kristal cam özellikleri ile karşımızda yerine almaktadır. bu cam, saatin alacağı darbelerden saati koruma özelliğine sahiptir. saat camların kırılma gibi olumsuz durumlarda garanti kapsamının devreye girmediği görülür.