Glashütte Replika Saatler

GLASSHUTTE REPLİKA SAAT MODELLERİ

Erkek saat markalarından biri olan Glashütte İsveç kökenli olmayan nadir markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojik özellikleri bakımında bizleri kendine hayran bırakan oldukça şık ve modası geçmeyen Glashütte replika saat modelleri yenilikçi bir anlayışa sahiptir. İnsanların saat zevklerini göz önüne alarak, özel olarak üretilen saat çeşitlerine sahip olan bir marka olarakkarşımıza çıkmaktadır. İnsanlara özgür seçim yapma şansı sunan bu marka dünya üzerine adını duyurmayı başarmıştır. Farklı fiyat avantajlarına sahip olan bu saatler insan bütçeleri düşünülerek tasarlanmaktadır.

Mineral ve safir cam özelliklerine sahip olan Glashütte replika saat modelleri oldukça dayanıklı bir yapı ile bizleri karşılamaktadır. OtomatikJapon mekanizması ve kurmalı mekanizma kullanılarak özel olarak tasarlanmış olan bu saatler insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Oval kasa şekli ile karşımıza çıkan saatler analog çalışma sistemine sahiptir. Saf çelik materyalden üretilen saatler alacakları darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Kasa yapısı göz önüne alındığında paslanma, renk değiştirmez özelliklerine sahip olan Glashütte replika saatleri genel olarak 42- 43 mm kasa çapı ile karşımıza çıkmaktadır. Saatlere bakıldığında bizleri deri kordonlar karşılamaktadır. Kordonların kalitesine bakıldığında herhangi bir koku yapma, yırtılma, kopma ya da soyulma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Modellere göre değişkenlik gösteren pek çok özelliği bulunmaktadır. Bunların başında da takvim ve çift saat göstergesi gelmektedir. Saatlerin özelliklerini incelediğiniz de olmasını istediğiniz özellikleri belirleyerek doğru tercih yapmanız sağlanabilir.