Graham GMT Chronofighter Oversize

GRAHAM GMT CHRONOFIGHTER OVERSIZE

Üretilen saatlere bakıldığında bizleri oldukça farklı ve şık tasarımların karşıladığı görülür. Farklı markalar tarafından üretilen bu saatler insanların istek ve tarzlarına göre değişkenlik göstermektedir. spor saat severlerin bir numaralı tercihlerinden biri olan Graham GMT Chronofighter Oversize saat modeli yuvarlak bir kasa yapısına sahiptir. analog çalışma sistemine göre üretilen bu saatlerde mavi ve siyahın şıklığını bir arada görebiliyoruz. 316L çelik kasa yapısına sahip olan bu saatlerde, saatin ayarlarını yapabileceğiz tuşların sol tarafta oluşacak şekilde dizayn edildiği görülür.

A+++ kalitesine sahip olan bu saatler insanlara uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. saati satın alacak olanlar gerekli incelemeleri sağlarken hangi malzemelerden yapıldığına da dikkat etmek gerekir. Silikon kordon özelliğine sahip olan Graham GMT Chronofighter Oversize saat modellerinde kordon rengi olarak siyahın kullanıldığı görülür. tokalı ya da deployant klips çeşitlerine sahip olan bu modeller insanlara kolay kullanım sağlamaktadır. kordonlarda kullanım süresi boyunca herhangi bir yırtılma, gevşeme ya da soyulma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmadığı görülür.

üretim sağlanmadan önce gereken tüm dayanıklılık testlerinin de yapıldığı verilen bilgiler arasındadır. Garanti kapsamında olan Graham GMT Chronofighter Oversize saat modelleri Japon Quartz mekanizmasına sahiptir.  saatlerin cam özelliklerine bakıldığında ise bizleri safir, kristal ya da mineral camlar karşılamaktadır. bu camlardan üretilmesinin birinci nedenleri arasında saatin aldığı darbelere karşı herhangi bir çizilme yada hasara yol açmamasıdır.