Guess Collection Sports Chronograph

GUESS COLLECTİON SPORTS CHRONOGRAPH

Siyah tutkunlarının bir numaralı tercihlerinden biri olan Guess Collection Sports Chronograph tasarımı ve iç fonksiyon özellikleri sayesinde insanları kendine hayran bırakmayı başartmıştır. Replika saatleri arasında oldukça kaliteli bir üretime sahip olan bu saatler 316L solid çelik malzemeden üretilmiştir. bunun yanı sıra kasa üzerinde kullanılan çeliğin üzerine 18 karat bir gold kaplama yapıldığı verilen bilgiler arasında yerini almayı başarmıştır. yuvarlak bir kasa yapısına sahip olan bu saat modeli analog bir çalışma sistemi ile insanların karşısında yerini almayı başarmıştır.

kasanın iç rengi ve kordon rengi olarak da siyahın kullanıldığı görülür. saatin kordon özelliklerine bakıldığında bizleri çelik kordon karşılamaktadır. üretimden önce tüm teknik ve darbe testlerinden geçirilen Guess Collection Sports Chronograph saat modeli A+++ kalite sınıfında üretilmektedir. bu açıdan bakıldığında insanlara uzun süreli bir kullanım sağlandığı görülür. saatlerin cam özelliklerine göz atıldığında çizilmez ve darbelere karşı dayanıklı olduğu bilinir. bu açıdan da pek çok teste tabi tutulduğu bilinir.

saatin yanı sıra ekran da kronometre ve takvim özelliklerinin de bulunması insanların kullanım alanlarını genişletmektedir. Japon Quartz mekanizmasına sahip olan Guess Collection Sports Chronograph saat modeli tüm fonksiyonları ile aktif olarak bir çalışma sağlamaktadır. her kıyafetinizle kombine edebileceğiniz bu saatler uygun fiyat avantajları ile de insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. orijinali ile aynı olan bu replika saatler insanların bütçelerini yormayan fiyat avantajlarına sahiptir.