Hublot Ferrari Tourbillion 2017 Yeni Modeli

Hublot'tan yepyeni bir model daha, Hublot Ferrari Tourbilion ile 2017'ye damga vuracak gibi duruyor. Hublot 70. yılına özel olarak ürettiği 70 adet sınırlı üretimle piyasaya sunulmuştur. İşin en keyfi verici yeri ise ürünün replika modelinin.....

Yeni 2017 Hublot saatler yanı sıra, teknik sorunlar, ustaca malzemeler ve şaşırtıcı gölgeler geldi, bu saatler geri durmaz. Artık piyasaya bakmadan önce en yeni Hublot saatlerinde göz atabilirsiniz. Şu anda ayırt edici bir kişilik özelliği olan 'Blend Sanatı', markanın gerçekten DNA'sını oluşturuyor. Hublot'un hikayesi, tüm eylemlerini, gelişimini, ilerlemelerini ve ayrıca işbirliğini yönlendiren mantık ile başladı. Hublot, 2017 Baselworld için yeni bilek saatlerini sunmaktan memnuniyet duyar:

Ferrari'nin 70. yıldönümünü kutlayan bir Hublot saati için bir Ferrari Tasarımı 
Ferrari'nin kuruluş yıldönümünü anmak için İtalyan marque'si ve ortağı Hublot yepyeni bir koleksiyon sunuyor. Ferrari Stil Merkezi'nde bir araç tasarımı için kullanılan ve aynı zamanda Hublot'un saatçi yeteneğini entegre eden aynı yöntemle geliştirilen Techframe Ferrari 70 yıllık Tourbillon Chronograph, Hublot'u ve Ferrari'yi bir araya getiren ortaklıkta yeni bir aşama yaratıyor. Techframe Ferrari 70 Years, her biri 70 kısıtlı sürümde üretilen King Gold, PEEK Carbon ve Titanium olmak üzere üç farklı versiyonda hazır.