Hublot MP-05 La Ferrari All Black

HUBLOT MP-05 LA FERRARİ ALL BLACK

Bilinen saat modellerinin yanı sıra oldukça farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan Hublot MP-05 La Ferrari All Black kasa çevresine bakıldığında bizleri beşgen bir görüntü karşılamaktadır. Replika saat modelleri arasında en ilginç kabul edilen bu model farklı iç tasarımı ile de insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. ürünün özelliklerine bakıldığında ise 316L solid çelik malzemeden yapılmış olduğu görülür. Bunun yanı sıra oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu saat modellerinin kasa yapısından herhangi bir oksitlenme, paslanma yada renk atma durumları görülmemektedir.

bu saat modellerinin kordon özelliklerine bakıldığında ise bizleri silikon kordonun karşıladığı görülür. son zamanlarda üretilen pek çok model de silikon kordonlara rastlanmaktadır. Bu kordon da herhangi bir kopma, gevşeme ya da soyulma durumuna karşı gerekli tüm dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir. Aktif özelliklere sahip olan Hublot MP-05 La Ferrari All Black saat modeli iç tasarım özellikleri ile de göz doldurmayı başarmıştır.

safir, kristal ya da mineral camlardan herhangi bir kullanılarak üretilen Hublot MP-05 La Ferrari All Black saat modelleri darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Japon Quartz mekanizmasına sahip olan saatler insanlara uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. herhangi bir olumsuz koşulda garanti kapsamı devreye girmesi insanların aldıkları ürüne güvenmesini sağlamaktadır. garanti koşullarına bakıldığında ise belli şartlar ve süreler konulduğu görülmüştür. garanti kapsamı bir yıl ile sınırlandırılırken, saatin camının kırılması durumundan zararı garanti kapsamının karşılamadığı görülür.