Invicta Bold Zeus Gold Chronograph

INVİCTA BOLD ZEUS GOLD CHRONOGRAPH

Replika saat modelleri arasında sıkça karşılaştığımız Invicta Bold Zeus Gold Chronograph saat modeli erkek kullanıcılar tarafından beğenilen saatler arasında yerini almayı başarmıştır. Orijinali ile birebir aynı özelliklere ve görünüşe sahip olan bu saatler teknik ve fonksiyonel açıdan pek çok özelliği içinde barındırmaktadır. Saatin özelliklerine göz attığımız da bizleri öncelikli olarak 316L solid çelik malzeme kullanılarak üretilen bir kasa mekanizması karşılamaktadır. Çelik malzeme üzerinden ise 18 karat gold kaplama yapılarak saatin çevresi altın rengi görünüme gelmesi sağlanmıştır.

A+++ kalitesine sahip olarak üretilen bu saat modelleri kullanılan malzemelere bakıldığında uzun süreli bir kullanıma sahip oldukları gözlemlenir. Tüm dayanıklılık testlerinden geçirilerek oluşturulan Invicta Bold Zeus Gold Chronograph saat modelleri alacakları darbelere karşı oldukça korumalı bir hal içerisinden yerini almayı başarmıştır. Saatin kordon özelliklerine bakıldığında bizleri silikon kordonun karşıladığı görülür. Lacivert renge sahip olan kordon çeşidi kasa yapısı ile oldukça uyumlu bir hal almayı başarmıştır.

Japon Quartz mekanizmasına sahip olan Invicta Bold Zeus Gold Chronograph saat modelleri oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Saatin içerisinde kronometre ve takvim gibi özelliklerinde bulunduğu görülür. Saatin cam özelliklerine bakıldığında ise bizleri darbelere karşı korumalı bir cam karşılamaktadır. Saatin tüm fonksiyonları aktif olarak kullanılmaktadır. Uygun fiyat avantajlarına sahip olan bu saatler insanların alım gücünü de pek zorlamadığı için tercih edilmektedir.