Replika Saat

Replika saat satışı esnasında söylenen yalanlar, birçok insanın canını yakmaktadır. Ayrıca bu satıcılar yüzünden tüm siteler karalanmaktadır. Artık bilinçli alış veriş yapmanızın zamanı geldi.

Bilindiği üzere replika saat sektörü Türkiye üzerinde inanılmaz yol katetmiştir. O kadar kaliteli replika saatler üretilmektedir ki neredeyse gerçeği ile ayırt edilemez durumdadırlar. Aslında konumuz replika saatlerin kalitesi değil, sektördeki yalanlar ve dolanlar. İnstagram üzerinde rastladığımız replika saat satıcıları satışlarını o kadar ilerletmişler ki, paylaşım yaptıkları saatler üzerinde akla gelmeyecek yalanlar aktarmaktadırlar. Hatta o kadar utanmaz seviyelere gelmiş ki, mekanizma tanıtımlarını yaparlarken bile, "sadece biz getiriyoruz, Türkiye'de bizden başka hiçbir kimsede yok" gibi basit ve kişilik bozukluğu içeren yalanlar ile müşterilerini utanmadan kandırmaktadırlar. Satılan fiyatları gördüğümüz de dudaklarımız uçukladı diyebiliriz. Acaba mı diyerek satılan saati incelemek adına 1.200 TL'ye satın aldık, bu arada aynı ürün sitemizde  499TL 'ye satılmaktadır. Sadece acaba biz mi hatalı ürün satıyoruz diye düşündük. Saat adresimize ulaştığın da replika saat sektöründeki inanılmaz şerefsizliği kendi gözlerimiz ile gördük. Evet replika saat satışı yapıyoruz ama orjinal diye satmıyoruz veya müşterilerimize olmayan özellikler anlatıp kandırmıyoruz. İnanın sizler gibi bizlerde bu satıcılardan utandık. Bir diğer konu ise üretim yalanları. Yine farklı siteler ve instagram sayfalarında italyan mekanizma, fransa mekanizma gibi yalanlar ile ürün satanlara denk geldik. Arkadaşlar replika saat sektörü imalat olarak Dünya'da sadece Çin'de üretilmektedir. Özellikle İsviçre üretimi diyenlere neremiz ile güleceğimizi şaşırdık. Tüm orjinal saatlerin imalatının İsviçre olduğunu hatırlatmak ister ve sorarım, sizce İsviçre gibi küçük bir ülkede orjinal üretimini yaptığı kendi markasının replikasını aynı ülkede üretir veya üretirir mi? Ne kadar komik dimi ? :)

Replika saat sektöründe 11.yılımıza sizler ile birlikte girmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Dile kolay 11 yıl, eğer bizlerde yukarıda bahsedilen şahıs veya kurumlar gibi yalan dolan ile satış yapsaydık sanırım bu kadar uzun yıllar birlikte devam edemezdik. Bizi tercih etmek zorunda değilsiniz ama deneyebilirsiniz. Farkımız alakamız.