Replika Saat

Dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgın hastalığın başlaması ile birlikte birçok ticaret ve iş sektörü çöküntüye uğraması sonucu işsizlik oranları da artış olduğu bariz görünmektedir.

İşsiz kalan veya ticarti son bulan tüm kitle ne hikmet ise internet satıcılığına ayak uydurmaya çalışmaktadırlar. İnternetin gücü covid-19 salgını ile net bir şekilde anlaşılmış oldu. Özellikle replika saat ve giyim/ayakkabı/gözlük satıcıları inanılmaz çoğalmıştır. 

Sektörün bu denli artışı ve ürün tedariğinin zorlanması hem müşteri hemde satıcıları zora sokmaya başlamıştır. Replika Saat satış sitesi olarak 12 yıldır aktif şekilde devam eden ve etmeye gayret gösteren nadir sitelerden birisidir. Hizmet olarak satış öncesi detaylı açıklama, kargo aşamasında takip ve satış sonrası destek/garanti şeklinde personellerimiz devamlı sizlerle birliktedir.

Diğer taraftan baktığımız da ise, salgının işssiz bıraktığı kitleler tarafından stoksuz, sermayesiz ve en kötüsü satış sonrası desteksiz şekilde instagram tarafından satış yapanların geçici olmaları siz değerli müşteriler tarafından anlaşılmamasıdır. Replika Saat zaten sektör olarak güvene dayalı olmasından dolayı bu tarz satıcıların da olmayan özellikler ile satış yapmaları ve bilgisiz açıklamaları ile biz ve bizler gibi yıllardır replika saat satışı yapan siteleri zor durumda bırakmaktadırlar. 

O yüzden siz değerleri müşterilerimize tavisyelerimiz kesinlikle internet sitesi yani www web adresi olan siteleri tercih etmeleri önemle bilgilnize duyrulur. Neden özellikle internet sitesi diye merak edenler için, bir internet sitesinin aylık ödemeleri ve satışa sunulan ürünlerin stüdyo çekimler ve bunun gibi birçok emek ve maddi güce dayalı giderleri mevcuttur. İnstagramda ise var olan resimleri kendi sayfalarında paylaşarak kendi ürünleri ve görselleri gibi satışa sunabilmeleridir.