Replika Saat Çeşitleri

REPLİKA SAAT ÇEŞİTLERİ

Klasik ya da koleksiyon özelliğine sahip olan ürünlerin birebir kopyalanması anlamı taşıyan replika son zamanlarda en çok saat üretimlerinde kullanılmaktadır. İnsanların istekleri üzerine özel olarak tasarlanmış olan saatlerin farklı kalitelerde oldukları gözlenmiştir. Günümüzde Replika saat çeşitlerine göz attığımız da bizleri farklı markalar karşılamaktadır. Bu markaları bay ve bayan olarak pek çok saat türünü içinde barındırsa da bu saatlerin farklı pek çok özelliği bulunduğu da gözden kaçmayan ayrınlar içindedir.

Kolay ulaşılabilen Replika saat çeşitleri klasik ve spor modellerle karşımıza çıkmaktadır. Burberry, Bell&Rose, Breguet, Breitling, Audemars, A. Longe Söhne, İnvicta, Hublot, Guess, Gaga, Franck ve daha pek çok markanın üretmiş olduğu replika saatler uzun yıllardır insanların isteklerine göre farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Saatlerin özelliklerine göz atıldığın da mineral ve Sapphire cam özelliklerine sahip oldukları görülür. Bunun yanı sıra farklı renk seçeneklerine sahip oldukları da gözden kaçmayan ayrıntılardandır. Erkek modellerde genel olarak siyah ve kahverengi yoğun olarak karşımıza çıksa da bayan modellerin de daha canlı renklerle karşılaşılmaktadır.

Oval ve kare kasa şekline sahip olan replika saat çeşitleri Quartz pilli Japon teknolojisi, Asia otomatik mekanizmaya sahip olan bu saatler üretildikleri kaliteye göre uzun yıllar kullanılması sağlanmıştır. Saatlere bakıldığın da bizleri ayrıca takvim ve kronometre özellikleri karşılamaktadır. Su geçirmezlik özeliğine sahip olan pek çok saat çeşidine de rastlamak mümkündür. Saatlere bakıldığın da bizleri deri, metal, silikon, süet, çelik, kauçuk kordon özellikleri karşılamaktadır.