Replika Saat Siparişinizin Hazırlık Süreci

Sitemizden replika saat sipariş verdiniz ama içinizde bi kuşku var!.. Acaba doğru ürün gelecek mi? Başka ürün gönderirler mi? Fonksiyonları çalışıyor mu? Kalitesi nasıl ? İşte tüm sorularınızın cevabı.

Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz. Replika saat sektörü müşteriler açısında güven olarak biraz temkinli davranılan bir sektör olmaktan bi türlü kurtulamamıştır. O yüzden tüm replika saat siteleri kendilerinin güvenirliği için çeşitli faliyetler ve duyurular hazırlamaktadırlar. Bizlerde sizler için sipariş sürecini ve satış sonrasını kısaca anlatmaya çalışacağız.

Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler birinci sınıf replika saatlerdir. Asla daha alt kalite sekmetteki replika saatler satılmamaktadır. Sitemizde yaptığınız gezinti sonrası en sonunda bir replika saat beğendiniz. Şimdi kafanızdaki o çılgın sorular belirmeye başlayacaktır. Acaba dolandırıcılar mı? Kazıklanır mıyım ? Ya boş kargo gönderirlerse gibi bi çok değişik sorular....

Şimdi tek tek cevaplayalım ;

Sitemiz replika saat satışı üzerine olduğundan o kafanıza takılan sorulardaki problemleri ön gören bi site olsaydı inanın ki 12 yıldır bu siteler aktif olarak faliyette duramazdı. Bir satış sitesinin oluşumu, hazırlanışı, teması, görselleri, tasarımı ve veri tabanının oluşumu o kadar fazla zamandan oluşmaktadır ki, bu kadar emeği bir iki müşterisini kandırarak çöpe atacak replika site göremiyorum. 

Sipariş verirken sitemizde kesinlikle para transferi yapılmamaktadır. Tamamı ile kapıda ödeme ve havale/eft seçeneği ile sipariş verebiliyorsunuz. Böylelikle sipariş vermenize rağmen hala cebinizden bi ücret çıkmamış oluyor. Şuan 1-0 öndesiniz :) Sonrasında onay için daha doğrusu sitemizin size güven duyabilmesi adına adres teyidinizi almak için telefonla aranmaktasınız. Bu esnada kafanıza takılan soruları tek tek müşteri temsilcimiz cevaplayarak içinizdeki kuşkuları hala bi ücret ödemeden giderebilieceksiniz. Oldu mu size 2-0 :) Bu aşamadan sonra ürün tedarik görevlimiz sipariş ettiğiniz ürünü depomuzdan çekip, kargo aşamasına getirir. Sizin için hatta sizin adınıza kısa bir video çekilir, ürünün özellikleri anlatılır, varsa ürünün fonksiyonları gösterilir, kullanımı ile ilgili kısa bilgi verilir. Siz bu videoyu seyrettikten sonra onay verirseniz kargonuz hala bi ücret ödemeden çıkışı sağlanır. Yani 3-0 ile bu sorunların galibi olursunuz. Asıl korkulacak tarafı ise biziz, yani site... Neden mi ? Peki bu kadar işlemden sonra gönderilen ürünü müşteri kargo esnasında kabul etmeyip geri gönderirse ? İşte o zaman en başından beri verilen hizmet ve emeklerimiz boşa gitmiş olacaktır. Yani kısacası burada kuşkuya düşen taraf alıcı değil satıcıdır. Lütfen replika saat siparişi verirken tüm siparişleriniz bu işlemlerden geçeceğini unutmadan sipariş veriniz. Memnuniyetiniz bizim için siparişlerinizden daha önemlidir.