Replika Saat ve Replika Saat Siteleri

Türkiye'nin en kaliteli replika saatleri ve en güvenilir replika saat sitelerini sizler için tanıtıyoruz. Ayrıca sosyal ağlardaki dolandırıcılık nasıl oluyor ?

Son yıllar da replika saat satıcıları taksi şöförlüğüne dönmeye başlamıştır. İşsiz kalan, ek iş yapmaya karar veren, ek gelir isteyen, evinden ofisinden oturduğu yerden para kazanmaya çalışan, öğrenci, ev hanımı, ofisboy ve daha niceleri replika saat satıcılığına başlarayarak sektörü bayağı bi karalamıştır.

Sektör replika saat olmasına rağmen ilginin bu denli yüksek olması aslında tüketicilerin isteği üzerine gerçekleşmektedir. Daha doğrusu tüketicilerin düşüncesiz ve araştırmadan önüne çıkan tüm replika saat satıcılarına yönelmelerinden oluşmaktadır. 

Instagram sayfa açmanın kolaylığını sizlere anlatamaya gerek varmı bilemiyorum ama yinede kısadan bahsetmek istiyorum. Hesap oluştur-Mail adresi ekle ve start diyerek instgram sayfanız oluşturuldu. Bu kadar basit. Şİmdi bu sayfaya 50TL harcayıp yapay kullanıcıları takip ettirmeye geliyoruz. Oldumu size takipçi sayısı 100bin kişi.. En son olarak kendilerine ait olmayan görselleri çalarak sayfalarında paylaşmaya. Bu işlemide yaptıktan sonra, bilinçsiz tüm tüketiciler bu safaları güvenilir bularak alış veriş yapmaktadırlar. Sıfır maliyet, sıfır gider ve hiçbir emek olmadan satıcı dolandırmaya hazır. Peki biz tüketiciler bu kadar mı gözlerimiz kapalı olduk ? Bu kadar mı bilinçsiz davranır olduk ? Ürünün orjinal veya replika olmasının bi önemi yok, alış-verişi nasıl yapacağımızı hiçmi öğrenemedik ? Hal böyle olunca bu tüketicilerin dolandırılması kaçınılmaz oluyor. Hee sayfaya gelecek olursak, belirli bi kazancın üzerine çıktıkları zaman, sayfanın en altında sayfayı sil butonuna basarak sayfayı kapatmış oluyor. Geçmiş olsun.

Peki bunu neden anlattık ? Aynı kullanıcı sitemize veya diğer sitelerimize alış verişe geldiğinde ürünlerimizi sorgulaması, güvenirliğimizi sorgulaması bize gülünç geliyor, direkt engellemek zorunda kalıyoruz. Başından geçen kötü olayları bize anlatacaklarına en başında bilinçli olmayı deneselerdi bu sonuçlar yaşanmazdı. O yüzden saatborsasi olarak biz sorgulayaıcı değil bilinçli ve takipçi müşterilere hizmet vermeyi uygun buluyoruz. Bilinçli müşteriler zaten sektörü ve satışı yakından takip ettikleri için daha anlayışlı ve bilerek hareket etmektedirler.

Replika Saat sektörü ve replika saat siteleri diğer sosyal mecralardaki gibi güvençsiz değildir. Tam aksine sitelerin ayakta durabilmesi ve satışa devam edebilmesi için devamlı güncel kalmaları gerekmektedir. Tavsiye edebileceğim sitelerin başında tabikide 12 yıllık deneyimi ile Saat Borsası gelmektedir. Altarnetif olarak Royal Saat ve Pier Saat sitelerini de tavsiye edebiliriz. Rakip olmamız güvenilirliliği göz ardı etmemize neden değildir. Umarım bu yazıdan sonra sosyal mecralardan ve sitelerden alış veriş yaparken daha bilinçli oluruz.