Richard Mille McLaren RM11-03 İle Farklı Boyuta Yolculuk

Richard Mille McLaren serisi RM arşivine bomba gibi girdi. Karbon kasanın ince zarif çizgileri ile renk uyumu fevkalede zevkli.

Richard Mille McLaren

Marka, araştırma geliştirmede ve estetikte en küçük detaya kadar mükemmelliğe ulaşmak için çabalıyor. Ünlü Formula 1 ekibi ile birlikte üretilen RM 50-03, grafik dışı mekanik performans sunan teknik bir şaheserdir. 
RM 50-03 Tourbillon Bölünmüş Saniye Chronograph Ultralight McLaren F1, yalnızca 38 gram ağırlığında, kayışla birlikte, dünyanın en hafif bölünmüş saniye tourbillon kronografını oluşturur. 

Eşsiz bir mirasa ve tarihe sahip olan öncü bir otomotiv yapımcısı olağanüstü organizasyonu olan McLaren, yarım asırdan fazla bir süredir tutkuyu ilham ediyor.Richard Mille, bu motor sporları ayağı ve kurucusu için büyük bir hayranlık duyuyor.

Gerçekten de, uzun süredir McLaren'da mühendislerin geliştirdiği teknik çözümler üzerinde çalıştı ve bunları saatlerine uyarladı.Doğal olarak, teknik ve tasarıma olan ortak bağlılıkları, markanın ve ekibin ortak gelişmeler izlemesine neden oldu.