Su geçirmez replika rolex saatler

Replika saat sektörünün en büyük sorunu olan su geçirme olayı artık tarih olmaya başlıyor. 2017 yılında çeşitli replika saat üreticileri su geçirmeyen rolex replika saat üreterek sektörde ses getirmeyi başarmışlardır.

Replika saat sektöründe üretilen tüm replika ürünlerin su geçirmezlik özelliği malesef yoktur. Günlük kullanıma uygun olan replika saatler, banyo,havuz,deniz ve hamam gibi uzun süreli su temaslarında malesef su geçirmektedir.

Bu sorunu extra olarak çözen satıcılar, belirli ücret karışılığın da 10-30atm kadar su geçirmezlik özelliği ekletebilmektedirler. 

Gün geçtikçe replika saat üreticileride daha fazla satıcıya ulaşabilmek adına üretimlerine kaliteyi yükselterek devam ettirmektedirler. 2017 yılında YZ firması su geçirmeyen replika saatler üreterek saat satıcılarının ve saat severlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Tüm modellerinde olmasa da en yaygın modellerinde su geçirmezlik özelliği eklenerek satışa sunulmaya başlanmıştır.

Su geçirmezlik özelliği bazen yanlış anlaşılmalara neden oluyor. Mesela el yüz yıkama, duş, havuz, deniz gibi yerlerde su ile temas esnasında replika rolex saatler su geçirmez.

Lakin hamam gibi buharlı ortamlarda su geçirmez ama buhar yolu ile sızıntıya neden olabilir. Yüksek yerlerden havuz veya denize atlayış yapmak saatin su geçirmesine neden olabilir. Basınca dayanıklı değildir. Su geçirmezlik ve su basıncı aynı özellikler değildir.

En azından su geçirmemesi bile replika sektörüne bomba etkisi yaratmaya neden olmayı başarmıştır. Su geçirmeyen rolex replika saatleri sitemizden ulaşabilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.